WhatsApp

Torco Türkiye - Dizel Yağlar - Motor Yağları - Katkı Maddeleri

Hakkımızda

Torco International Corporation, çok çeşitli araçlar ve uygulamalar için süper yüksek performanslı yarış yağları, özel yarış yakıtları ve gelişmiş yağlayıcı katkılar üretmektedir. Tüm ürünlerimiz harmanlanmıştır. ABD'de ve Hız için üretilmiştir.

Torco, yüksek performans ve yarış uygulamaları için ultra üst düzey özel yağlayıcı formülasyonlarında endüstri lideridir.

Güncel endüstri kriterlerinin üstünde kalmanın zorluğunu memnuniyetle karşılıyor ve ürünlerimizde aşırı zorlu şartlarda yüksek koruma ve beygir gücü oluşturmaya odaklanan,  son gerçek özel petrol şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bugün, arabanız, kamyonunuz, motosikletiniz, yarış arabanız, ATV, UTV, kar motosikletiniz, tekneniz, jet ski ve motorlu diğer her şey için birinci sınıf yüksek performanslı motor yağları ve yağlayıcılar sunuyoruz.

 

Kurucumuz Bob Lancaster, 1950'de sektöre yüksek performanslı yarış motor yağı ve katkı maddesi sistemini ilk tanıtan kişidir ve Torco on yıllardır yalnızca amaca yönelik yarış yağları ve özel yağlayıcılar geliştirmeye odaklanmıştır. Yakın zamanda, yarış serimizden ilham alan tamamen yeni, OEM onaylı süper yüksek performanslı Street Serisi yağları piyasaya sürdük. Tüm ürünlerimiz Patentli Yarışta Kanıtlanmış Teknolojimizi kullanır ve seri üretilen yağ markalarına kıyasla en katı kaliteyi ve en iyi performansı sağlamak için en yüksek kaliteli baz yağlar ve yüksek performanslı katkı sistemleri kullanılarak toplu olarak harmanlanır (küçük partiler halinde yapılır.

 

Çok çeşitli araçlar ve uygulamalar için en yüksek kalitede motor yağları, yakıt katkı maddeleri, dişli yağı ve oktan güçlendiriciler geliştirmeye odaklanıyoruz. Sentetik ve geleneksel karışımlarda mevcut olup, kalite veya performanstan ödün vermeyenlerin talep ettiği kritik yağlamayı sunuyoruz.

Hakkımızda